تبلیغات
ستاد نماز جمعه ی برزک - همزمان با اول مهر و آغاز هفته دفاع مقدس\به صدا درآمدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس برزک

همزمان با اول مهر و آغاز هفته دفاع مقدس

.
.

به صدا درآمدن زنگ مهر و مقاومت در مدارس برزک

.
.

با حضور امام جمعه ی موقت بخش برزک حجت الاسلام هیئتی 

زنگ مهر و مقاومت در کلیه مدارس شهر برزک به صدا درآمد

ستاد برگزاری نماز جمعه در بازدید از کلیه مدارس با حضور مسوولین شهر مدیر مجتمع امام علی (ع) گفت: امروز شاهد حضور بیش از 540 دانش آموز در کلاس های درس در این شهر هستیم.

مهدی راستی در ادامه گفت: در طول ایام تابستان عملیات ترمیم و بازسازی مدارس انجام و هم اکنون نیز ادامه دارد که در این خصوص مدرسه راهنمایی پسرانه شهید میرزایی به صورت کامل نوسازی و بهسازی شده است، دبیرستان پسرانه شهدای برزک رنگ آمیزی ، دبستان علاقمند یک کلاس اضافه شده و مدرسه راهنمایی دخترانه نیز کف فرش آن آغاز گردیده است.

مهدی راستی هزینه انجام شده جهت انجام این پروژه ها را 100 میلیون ریال اعلام کرد که از طریق کمک های مردمی و آموزش و پرورش انجام گرفته است.

مدیر مجتمع آموزشی امام علی (ع) در ادامه با توجه به هزینه های بالای بهسازی مدارس و لزوم این کار در مدارس دست نیاز به سوی خیرین و شهروندان دراز نمود و از آنها درخواست کمک نمود.

گفتنی است چندی پیش آقای حاج حسین جوادزاده با اهداء زمین خود واقع در جنب دبیرستان دخترانه جانبازان انقلاب اسلامی جهت ساخت و گسترش نمازخانه و کمک 150میلیون ریالی همسر آقای حاج عباس جوادزاده جهت ساخت آن قدم خیری در این باب برداشته است.

                                    گزارش تصویری

در این بازدید ها حجه الاسلام و المسلمین هیئتی امام جمعه موقت شهر برزک در باب علم و تحصیل و حجه الاسلام والمسلمین فرقانی در باب هفته دفاع مقدس برای دانش آموزان سخن گفتند.

 

 

 

 


برچسب ها: اول مهر، هفته ی دفاع مقدس، نماز حمعه ی برزک، زنگ مهر،

احمد راستی