تبلیغات
ستاد نماز جمعه ی برزک - خطبه های نماز جمعه 1/10/91
تاریخ : 1391/10/4 | 20:39 | نویسنده : احمد راستی برزکی


امام جمعه برزک در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر برزک با اشاره به سالروز میلاد عیسی مسیح گفت: نصف مفاسد بزرگ دنیای امروز از پیروان دروغین این پیامبر عظیم الشان است. حجه الاسلام و المسلمین محمد حسین حلاجی مفرد خطاب به ملت آمریکا گفت: چرا ملتی که می گوید ما مسیحی هستیم این ظلم ها را می بینند و سکوت می کنند؟ ایشان در ادامه خطاب به پاپ گفت: آیا آقای پاپ ظلم های آمریکا را نمی بیند؟ امیدواریم پیروان دین مسیحیت هرچه زودتر به خودشان بیایند.

حجه الاسلام حلاجی مفرد در ادامه با اشاره به حماسه تاریخی 9 دی گفت: حماسه 9 دی و حمایت جانانه ملت با آن شور در تاریخ این انقلاب و ملت ماندنی شد و هرگز فراموش نمی شود اما باید تلاش کنیم این حماسه زنده و زنده تر بماند.

ایشان در ادامه ضمن تشکر از مسوولین شهر و استان به ویژه شهردار جهت پی گیری آسفالت بلوار ورودی شهر با اشاره به سفر به اصفهان جهت بررسی مشکلات شهر برزک گفت: با همکاری مسوولین استان مشکل 400 هکتاری حل شده و در حال تکمیل شدن است.

ایشان در ادامه با اشاره با سالروز شهادت شهید حسین غفاری که به دست ماموران ساواک به شهادت رسید و مغز این انسان بزرگ را با مته سوراخ نمودند گفت: آن مسوول بی تقوایی که گاهی مواقع بی توجهی می کند این حقیقتهای انقلاب را فراموش کرده است.

امام جمعه برزک با اشاره به فعالیت دوباره محیط زیست جهت ساخت مرکز محیط بانی برزک گفت: به همه مسوولین عرض کردیم کاری کنید که دغدغه مردم حل شود اما تا کنون هیچ اقدامی از مسوولین ندیدیم که پی گیر این مساله باشند و نگرانی مردم را برطرف کنند.

وی خطاب به مسوولین گفت: اگر ساختمان محیط بانی برزک ساخته شود طبعا مردم نسبت به مساله حساسیت نشان می دهند

حجه الاسلام و المسلمین حلاجی مفرد خطاب به مسولین شهرستان گفتند: اگر مسوولین شهرستان دلشان به حال مردم می سوزد بیایند ببینند که درد مردم چیست.

چون واگذاری زمین دانشگاه پیام نور برزک را سالهاست که حل نکرده اند میلیاردها تومان به این مردم خسارت وارد شده و در حالی که باید شاهد افتتاح ساختمان این دانشگاه باشیم هنوز زمین آن را تحویل نداده اند.در این چند سال کدام مسوول شهرستانی پی گیر این موضوع بوده است؟

چرا با وجو اینکه صنایع ورودی شهر برزک کمبود سوخت دارند و فاقد گاز طبیعی هستند هنوز طرح تفکیکی آنجا جهت گازرسانی با مشکل مواجه است؟ مردم این گله ها را به چه شخص مسوولی بگویند و پی گیری آنها به عهده چه کسی است؟

آیا مشکل برزک فقط منطقه حفاظت شده است که اینگونه به حرف مردم بی اعتنا هستند؟ امام جمعه برزک خطاب به مسوولین گفتند: باید به حرف مردم توجه شود.

ایشان خطاب به شهردار و بخشدار گفتند: تا جایی که امکان دارد با محیط زیست همکاری نکنند تا تکلیف مساله روشن شود.

امام جمعه برزک خطاب به مسوولین گفتند با خارج کردن چند هکتار از 60 هزار هکتار زمینی که به عنوان منطقه حفاظت شده به محیط زیست واگذار شده نگرانی مردم را بر طرف می کند. و این زمین هایی است که آب ، ملک ، درخت ومرتع مردم در آن است.احمد راستی