تبلیغات
ستاد نماز جمعه ی برزک - با برگزاری محفل ادبی « همسفر با زمستان برزک»
 

 

.
.

محفل ادبی «همسفر با زمستان برزک» صبح جمعه ۴ بهمن‌ماه در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور برزک برگزار شد.

به گزارش رابط مجازی ستاد نماز جمعه برزک این همایش که با حضور ریاست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کاشان، شورای اسلامی شهر برزک و شاعران شهرستان های کاشان و آران بیدگل تشکیل شد شاعران با برگزاری محفل ادبی «همسفر با زمستان برزک» گرما بخش زمستان زیبای برزک شدند.

 

.

.
.

 

 در این همایش ابتدا رئیس شورای اسلامی برزک طی سخنانی ضمن عرض خیرمقدم به حاضران، برزک را شهری فرهنگی و با پیشینه تاریخی والا و قدمتی دیرینه معرفی، و تشکیل انجمن اندیشه و قلم برزک را نشانه فرهنگ عمیق و والای شهر برزک برشمرد.
سید محمد رضا مصطفوی، هنر را در هر نوعی اعم از نقاشی، شعر، موسیقی و… زبان بیان احساسات و عواطف والای انسانی ذکر نمود و آن‌را هدیه‌ای از جانب خداوند دانست و خواستار حمایت همه‌جانبه مردم و مسئولین از جوانان برزک علی‌الخصوص کانون اندیشه و قلم شد.

صباغی، معاون مدیر کل و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان نیز در این همایش، طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی از تشکیل کانون اندیشه و قلم برزک حمایت مادی و معنوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را  از این کانون اعلام نمود.

در ادامه همایش حدود 30 شاعر که از شهرستان های کاشان و آران بیدگل و شهر برزک حضور داشتند نسبت به قرائت اشعار و سروده های خود با محوریت موضوع همایش اقدام نمودند. شاعرانی  از کانون نشر فرهنگ اسلامی کاشان، انجمن شاعران جوان کاشان و انجمن فرهیختگان برزک با حضورشان گرمای محفل ادبی همسفر با زمستان برزک را دو چندان نموده بود.

پخش کلیپ سرود ملی برزک و خواندن سرود معرفی برزک توسط نوجوانان برزکی با لباس محلی از برنامه‌های جانبی این همایش بود


 


برچسب ها: برزک، ستاد نماز جمعه،

احمد راستی