تبلیغات
ستاد نماز جمعه ی برزک - بازدیدامام جمعه برزک از پروژه مسکن مهر برزک
.

 امام جمعه برزک به اتفاق سرپرست شهرداری با حضور در محل پروژه مسکن مهر از نزدیک با روند ساخت و ساز این پروژه آشنا شدند.

سید محمد رضوی مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن مهر برزک در گزارشی اجمالی به مسوولین گفت: پروژه مسکن مهر برزک در دو بخش شرکت تعاونی و انبوه ساز با ساخت 180 واحد مسکونی در حال اجرا می باشد که 120 واحد آن در محله امام و 60 واحد آن در محله باغستان می باشد.

از مجموع 120 واحد احداثی که در محله امام اجرا می شود تعداد 40 واحد تحت نظر شرکت تعاونی و 80 واحد دیگر توسط انبوه ساز در حال ساخت می باشد و از مجموع 60 واحد واقع در منطقه باغستان 20 واحد توسط شرکت تعاونی و مابقی توسط انبوه ساز اجرا خواهد شد.

مدیر عامل مسکن مهر افزود: هر واحد مسکونی حدود 350 میلیون ریال هزینه در بر داشته است که از این مبلغ 150 میلیون ریال آن توسط متقاضیان تامین و 200 میلیون ریال آن نیز دارای وام می باشد.

سید محمد رضوی افزود این ساختمان ها با 100 متر زیربنا به صورت 2بر حیاط ویلایی 2بر خیابان که حیاط هر طرف حدود 60 متر می باشد احداث شده است.

وی در عین حال گفت هزینه دیوار کشی و در حیاط منازل با مالکین می باشد و شرکت تعاونی تعهدی به ساخت دیوار و درحیاط ندارد.

سید محمد رضوی با توجه به پیشرفت 90 درصدی 60 ساختمان تحت نظر شرکت تعاونی گفت پی گیری لازم جهت تسریع در تحویل کار از پیمانکار و دریافت سند ادامه دارد.

رضوی در ادامه افزود: در بخش انبوه سازی نیز تعداد 120 واحد در حال ساخت می باشدکه از این تعداد 80 واحد واقع در محله امام با پیشرفت فنداسیون و شناژ قائم در حال ساخت است و 40 واحد واقع در محله باغستان هنوز عملیات اجرایی آن آغاز نشده است.

سرپرست شهرداری برزک نیز با ارائه گزارشی از روند کار گفت پس از تکمیل عملیات ساختمانی برای زیرسازی و آسفالت معابر مسکن مهر نیازمند تأمین اعتبار مالی مورد نیاز می باشیم که امیدواریم با مساعدت مسوولین این مشکل نیز مرتفع شود. 


برچسب ها: برزک، مسکن مهر، حلاجی،

احمد راستی