تبلیغات
ستاد نماز جمعه ی برزک - بیانیه ی ستاد نماز جمعه برزک روز قدس
قدس اولین قبله مسلمانان، ده‌ها سال است که در زیر چکمه‌های صهیونیست‌ها قرار دارد و در طول این سال‌ها هزاران نفر از مردم بی‌گناه و مظلوم فلسطین به شهادت رسیده و یا مجروح و آواره شده‌اند.

حمایت از آزادی قدس شریف و مردم محروم و بی‌پناه فلسطین وظیفه‌ای است که بر دوش تمامی مسلمانان و آزادگان جهان است. با کمال تأسف در سایه سکوت رهبران کشورهای اسلامی و همراهی سازمان‌های بین‌المللی و قدرت‌های سلطه‌جو هر روز شاهد موج جدید جنایات رژیم اشغالگر قدس در حق مردم فلسطین به‌ویژه مردم مظلوم غزه هستیم.

امسال نیز رژیم سفاک و خونریز و اشغالگر قدس به طور بی‌سابقه به کشتار مردم بی‌گناه غزه دست زده و تاکنون هزاران نفر از زن، مرد، کوچک و بزرگ را به خاک و خون کشانده است. این جنایات در حالی صورت می‌گیرد که سازمان‌های مدعی حقوق بشر در سکوت کامل و گاه همراهی با آن‌ها هستند.

وقوع انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) موجی جدید و عمیق در توجه مسلمانان به اشغالگری صهیونیست‌‌ها و آزادی قدس شریف را ایجاد کرد و با ابتکار امام راحل(ره) در معرفی جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس زمینه ندای حق‌طلبی تمام آزادگان جهان در دفاع از حقوق مردم مظلوم فلسطین و آزادی اولین قبله مسلمانان فراهم شد.

ستاد برگزاری نماز جمعه برزک از مردم ولایت‌مدار، آزاده و شجاع شهر برزک دعوت می‌کند همچون سال‌های گذشته پرخروش با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعتراض خود را به اشغالگران قدس و سرزمین فلسطین و کشتار مردم مظلوم غزه و سایر نقاط فلسطین اعلام دارند. وعده ما جمعه 27 رمضان‌المبارک مصادف با سوم مرداد ماه.

یادآور می‌شود، این راهپیمایی در برزک از ساعت 11 از مساجدشهر برزک به طرف مسجد جامع برگزار می گردد. سخنران این مراسم در برزک دکتر قدیری ابیانه خواهد بود.»

مهدی راستی برزکی

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه برزک


برچسب ها: روزقدس، برزک، نماز جمعه، بیانیه،

احمد راستی